רכישת כרטיסים לרכישת כרטיסים
צילום: יוסי צבקר
האירוע הסתיים

התזמורת חיה בסרט תזמורת המהפכה ראשון לציון

מופע שכולו יצירה ישראלית מקורית: פרויקט האנימציה הינו מיזם ייחודי, במהלכו מבצעת התזמורת מוסיקה חיה לסרטי אנימציה מקוריים בדיאלוג שנון ומפתיע בין צליל לתמונה.

פרויקט ראשון מסוגו, בו 11 צמדים של אנימטורים ומלחינים יצרו במשותף דיאלוג בין מוסיקה ואנימציה. התזמורת מבצעת מוסיקה מקורית לסרטי אנימציה, שנוצרו על ידי בוגרי המחלקה לאנימציה באקדמיה לאמנויות בצלאל. הפרויקט עלה בבכורה במסגרת פסטיבל ישראל 2006 וכאירוע פתיחת פסטיבל ירושלים לאומנויות 2007 וזכה להצלחה רבה בביקורות ובקרב הקהל.

 

אודות תזמורת המהפכה ראשון-לציון:
עמותת "תזמורת המהפכה" (מיסודם של זהר שרון ורועי אופנהיים) הינה אנסמבל יוצר ומעבדה למוסיקה ישראלית מקורית המשלבת אומנויות במה. הערכים והתרומה שתזמורת המהפכה מעוניינת להביא לקהילה בפעילותה הם: השראה, יצירתיות והקשבה.

עמותת תזמורת המהפכה איננה רק אנסמבל מבצע כי אם אנסמבל יוצר ומחנך בתחום המוסיקה הישראלית. העמותה הינה בית יוצר למלחינים ולמבצעים צעירים כאחד, במטרה להרחיב את גבולות המוסיקה הישראלית ולתת במה לרעיונות מוסיקליים מקוריים ומרעננים.

חשוב לדעת: על מנת שלא לפגוע במהלך התקין של ההצגה ובהנאת הצופים, לא תתאפשר כניסה לילדים מתחת לגיל 3 ו/או עם עגלות להצגות התיאטרון.

 

זהו ערב מרתק שכולו יצירתיות ברמה גבוהה מאד… יצירה ישראלית מקורית מופלאה"

מעריב
  • מנצח:
    רועי אופנהיים
  • מנהל מוסיקלי:
    זהר שרון