רכישת כרטיסים לרכישת כרטיסים
צילום: בני גם זו לטובה
נגן סרטון
האירוע הסתיים

חתול תעלול על פי ספרו של ד"ר סוס

מי לא שמע על חתול תעלול? ביום אחד גשום, כשטלי ואני נשארנו בבית לבד, משתגעים משעמום, הוא הופיע פתאום, כך משום מקום!

והפך את היום המשעמם ליום מלא הפתעות, יום עם המון תעלולים והמצאות, הוא הביא עוד חברים ושיחקנו המון, אבל אני לא כל כך בטוח אם זה היה באמת או רק בדמיון…

"ההצגה מתאימה לבני שלוש ומעלה וגם להורים שלהם שיהנו מכל רגע. קטנים שמתורגלים בהצגות תיאטרון ייהנו מאוד, ומי שזוהי להם הופעת בכורה בתיאטרון יתוודעו לעולם של דמיון מול מציאות ובעצם יקבלו תשובה לשאלה "מה זו הצגה".

ידיעות אחרונות

"לאורך כל ההצגה מצליחה "חתול תעלול" להעביר את הספר אל התיאטרון באלגנטיות ובהומור, כשהיא שומרת על האסתטיקה הלשונית והגראפית של היצירה המקורית. הנאמנות הזו דרשה מהיוצרים לגייס חשיבה משוחררת וגמישה, ובכך למעשה לשמור על רוחו של ד"ר סוס ולהראות כיצד הדמיון יכול להפריח את הבמה, לצבוע אותה בצבעים עליזים ולהעביר את הזמן בנעימים"

עכבר העיר

"תיאטרון המדיטק מקפיד לחשוף את הדור הצעיר להצגות איכותיות, הפקות שמלוקטות בקפידה מבין היצע מסחרר. ה שונה לגמרי מהצעקניות וצבעוניות היתר שמאפיינת את רוב הצגות הילדים, אבל באורח פלא זה מצליח לרתק את הקטנים לא פחות".

ידיעות אחרונות

"מי שמכיר את הספר יודע בדיוק איך הוא מתקדם, לאן הוא מתפתח ואיך הוא נגמר, אבל חלק מסוד ההצלחה של ההצגה טמון דווקא בהתחלה. ואיך היא מוצגת לקהל הצופים – הקטנים והגדולים. לא נהרוס לכם את ההפתעה אבל זה מגניב מאוד, עשיר בהומור ותחכום ואפילו מצליח לבלבל את הצופה (הצעיר) שמאמין לכל ההתרחשות, עד שהוא מגלה את האמת. נשמע מסתורי? מקווים שסקרנו מספיק כדי שתלכו."

מאקו

"לכל מי שמחפש הצגה ראשונה בשביל לקחת את הילד שלו לתיאטרון, "חתול תעלול" הוא הפתרון האידיאלי. אבל גם למי שהילד שלו כבר מכיר מה זה תיאטרון, ההצגה הזו מספקת חוויה תיאטרונית איכותית ומקסימה ביותר, כזו שהיא לא רק גרסה בימתית נאה של הסיפור האהוב, אלא גם שיעור מקסים בהבדל בין שעת סיפור להצגה."

ידיעות אחרונות
 • עיבוד ובימוי במקור:
  קטי מיטשל
 • תרגום:
  לאה נאור
 • בימוי:
  רוני פינקוביץ
 • ע. במאי:
  ימית אטיאס
 • תנועה:
  עוז מורג
 • ייצור תפאורה ותלבושות:
  רוני וגנר וירון בראלי "סטודיו רומא"
 • עריכת סאונד אפקט:
  אריק אביגדור
 • שחקנים:
  דני לשמן, יגאל ברנר, עומר קרן, ליאור בלאוס, ענבל ניר בר-אור / יעל צ'חנובר, אורי עטיה