רכישת כרטיסים לרכישת כרטיסים
צילום: אריאל בשור

איפה גוגו? קומדיה ליצנית, וירטואוזית וסוחפת

משך ההצגה: 50 דקות
מחיר הכרטיס: 55 ₪

משום מקום היא מגיעה, עם מזוודה קטנה ביד ושאלה גדולה בלב: איפה גוגו? אבל…. מי זה גוגו? מה זה גוגו? האם אפשר לראות אותו? קומדיה ליצנית, וירטואוזית וסוחפת, כמעט ללא מילים, על חיפוש, ותקווה, ומציאת הגוגו המיוחד הטמון בך.

"הצגה מומלצת, סוג של אלגנטיות קלאסית יש בה- תמיר מגלמת דמות דמיונית- מן ליצנית חסרת גיל או מגדר ברור, שבמכוון לא מעוגנת במציאות עכשווית, אלא במציאות תיאטרלית פנימית וחלומית… בהשאלה, ניתן לומר שגוגו הוא סוג של כפיל לדמותו של גודו מ "מחכים לגודו" (סמואל בקט) כל מחווה ותנועה של תמיר היא ארוכה ואקספרסיבית, מלאה בחן קלאסי של עידון ודיוק, ממש כמו בלרינה…. הילד ישב מרוכז לאורך כל ההצגה, ויצא ממנה עם עיניים נוצצות וחיוך"

ננו שבתאי, הארץ

"הצגה שמשלבת מעט מילים, המון פנטומימה אדירה של תמיר, תפאורה שמחביאה בתוכה אוצרות ונשמה, המון, המון נשמה. 50 דקות קסומות. אהבנו מאד!"

אודליה צדוק, בלוגרית תרבות

"השחקנית הווירטואוזית והיוצרת הנפלאה רותי תמיר בהצגה עוצמתית המועברת (כמעט) ללא מילים ע"י ליצנות ויזואלית . הילדה ישבה מרותקת כל ההצגה והפעילה את הדמיון יחד עם השחקנית ושאר הילדים שהגיעו לצפות בהצגה. בסיום ההצגה השחקנית הנפלאה נתנה לילדים לנתח את ההצגה מנקודת מבטם ואף ענתה לשאלותיהם בסבלנות יתרה. אל תפספסו"

נעמה צמח, בלוגרית תרבות

"רותי תמיר סוחפת אחריה בסערה אולם שלם של ילדים והוריהם לתוך העולם אותו בראה, ונוגעת בלבבותיהם של כל ילד וילדה שישבו בקהל. אין ספק שמדובר בהצגה נפלאה ומיוחדת במינה. ברגישותה, נבונותה ויצירתיותה, מצליחה תמיר לשאוב את הקהל וההורים לתוך מסע קסום ושובה לב על הבמה"

נעם מרום, מרתה יודעת

"למי שרוצה לכבד את הילדים בתיאטרון טוב (!) שמעורר דמיון, סקרנות, רגש, מחשבה והנאה,  מומלץ בחום רב לרוץ ל"איפה גוגו". יצירה נפלאה של רותי תמיר שמדהימה בפנטומימה, מימיקה, קולות, מבע, תנועה . הקהל עובר מסע בחיפוש גוגו… שמלווה במוזיקה מצוינת שאורזת את זה מדויק !! קסם של תיאטרון! "

שרי בן נון, סל תרבות ראשל"צ
  • יצירה, עיצוב, בימוי ומשחק:
    רותי תמיר
  • מוסיקה מקורית:
    יוני טל
  • תלבושת:
    מרינה מויסייב